AKSigorta’dan tüm ürünlerde 1 ay taksit erteleme kolaylığı

AKSigorta’dan tüm ürünlerde  1 ay taksit erteleme kolaylığı

AKSigorta’dan tüm ürünlerde 1 ay taksit erteleme kolaylığı

26.07.2020 

Acentelerine ve müşterilerine destek olmayı sürdüren Aksigorta’nın, tüm ürünleri için uyguladığı vade farksız 1 ay taksit erteleme imkanı devam ediyor.

 

Müşteri odaklı yaklaşımıyla ürün ve hizmetlerini geliştiren Aksigorta, kontrollü sosyal mesafe ile normalleşme adımlarının sıkılaştığı bu dönemde de müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı sürdürüyor. Sabancı Holding iştiraki Aksigorta, tüm ürünlerinde geçerli olan vade farksız 1 ay taksit erteleme imkanı sunan kampanyaya devam ediyor.

Ürün ve hizmetlerinde müşteri ihtiyaçlarını odağına alan Aksigorta, acente ve müşterilerine destek olma amacıyla 8 Nisan tarihinde başlattığı ve tüm ürünlerinde geçerli olan vade farksız 1 ay taksit erteleme kampanyasına devam ediyor. Akbank, Yapı Kredi, QNB Finans ve Ziraat Bankası kredi kartına sahip olan tüm Aksigorta müşterileri kampanyadan yararlanabilecek.

 

Antalya Kepez Sigorta Acenteleri, Antalya Konyaaltı Sigorta Acenteleri, Antalya Döşemealtı Sigorta Acenteleri , Antalya Muratpaşa Sigorta Acenteleri, Antalya Sigorta Acenteleri,unver sigorta,Taksit erteleme,

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

https://t.me/UnverMurat