Atilla Benli: Dağıtım kanallarımızla birlikte büyüyeceğiz

Türkiye Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Benli, Türkiye Sigorta’nın tanıtım lansmanında yaptığı açıklamada “Stratejik planımız global bir marka olmak. Türkiye sigorta olarak tüm risklere talip olacağız” dedi.

Türkiye Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Benli projeye imkân ve destek sağlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve Bakan Albayrak’a, mesai arkadaşlarına, TVF, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’ın çalışanlarına ve proje paydaşı danışmanlarına teşekkür etti.

Benli, “2020 yılının en büyük birleşmesini söz verdiğimiz takvimde ve pazar payımızı da artırarak hayata geçirdik” dedi.

Türkiye Sigortanın 38 bölge, 2 bin 620 çalışan ve 15 milyon müşteriye hizmet veren Türkiye’nin en büyük sigorta ve emeklilik şirketi olduğunu belirten Benli, şunları kaydetti:

Güven ve sigortayı eş anlamlı hale getireceğiz

“Sigortacılığı yeniden tanımlamak yepyeni alanlarda öncü olmak istiyoruz. İsmimizden gelen sorumluluğun bilinciyle hedefimiz üretim ve karlılıkta sürdürülebilir liderlik ve Türkiye dışında da faaliyetleri bulunan global bir sigorta şirketi olmak. Bir olmakla elde ettiğimiz güçlü pozisyon sayesinde, sektörün büyümesinde ve finansal piyasalardan aldığı payın artırılmasında öncü ve yönlendirici konumda olacağız. Güvene ihtiyaç olan her alanda çözümlerimizle biz orada olacağız. İsmimizin verdiği sorumlulukla yaşadığımız çevreye ve toplumumuza borcumuzu ödeme bilinciyle hareket edeceğiz. Güven ve sigortayı eş anlamlı hale getireceğiz.”

Üretim, hedef ve başarı temelli bir Türkiye için çalışacaklarını dile getiren Benli, “Yerli ve milli yatırımlara teminat vererek daha da parlak bir gelecek inşasında Türkiye’nin gururlu ve dik duruşunda Türkiye Sigorta olarak yerimizi alacağız. Dağıtım kanallarımızla birlikte büyüyeceğiz” diye konuştu.

 

Antalya Kepez Sigorta Acenteleri, Antalya Konyaaltı Sigorta Acenteleri, Antalya Döşemealtı Sigorta Acenteleri , Antalya Muratpaşa Sigorta Acenteleri, Antalya Sigorta Acenteleri,unver sigorta,antalyada türkiye sigorta acentesi

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

https://t.me/UnverMurat