THY’den sigorta açıklaması

THY’den sigorta açıklaması

THY’den sigorta açıklaması

Türk Hava Yolları (THY), Türkiye’ye gelecek vatandaşların ve turistlerin Covid-19 tedirginliğini ortadan kaldıracak Turist Koruma ve Destek Sigortası ile daha güvende olunacağını bildirdi.

THY’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılan bildiride; “Türkiye seyahatiniz artık güvence altında. Güneş Sigorta’nın 15 Euro’dan başlayan cazip fiyatlarla sunduğu Turist Koruma ve Destek Sigortanızla Türkiye’nin cennet köşelerini güvenle keşfedebilirsiniz” denildi.

Bildirinin devamında, “Tarihi, doğası ve kültürüyle turizmin merkezlerinden olan Türkiye’de daha keyifli ve güvenli bir tatil için Covid-19 teminatlı Turist Koruma Destek Sigortası yaptırabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti’nin öncülüğünde Güneş Sigorta tarafından hayata geçirilen bu proje ile Türkiye’nin cennet köşelerinde gönül rahatlığı ile tatil yapmak isteyen misafirlerimiz; ayların yorgunluğunu ve stresini, Covid-19 endişesi olmadan atlatıyor” açıklaması yer alıyor.

Bildiride ayrıca, “İstanbul, Bodrum, Kapadokya, Marmaris, Nemrut, Antalya ve Türkiye’nin diğer harikaları… Masmavi denizler, yemyeşil yaylalar, geniş kanyonlar ve açık hava müzelerinde Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini keşfeden misafirlerimiz; tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 tedirginliğini Turist Koruma ve Destek Sigortası ile geride bırakarak tatilin tadını çıkarıyor” vurgusu da yapıldı.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

https://t.me/UnverMurat