SOMPO’DAN SKODA SAHİPLERİNE ÖZEL SKODA KASKO

Sompo Sigorta; Skoda marka araç sahipleri için özel olarak hazırladığı ‘Skoda Kasko’yu müşterilerinin beğenisine sundu.

Sompo Sigorta; Skoda marka araç sahipleri için özel olarak hazırladığı ‘Skoda Kasko’yu müşterilerinin beğenisine sundu. Araç sahiplerini birçok farklı riske karşı koruma altına alan Skoda Kasko; kullanıcılarına Skoda yetkili servislerinde orijinal parça ve onarım garantisi de veriyor.

Müşterilerini anlayan ve onların ihtiyaçları doğrultusunda fonksiyonel ürünler geliştiren Sompo Sigorta; daha önce Audi ve Volkswagen gibi otomobil üreticileriyle gerçekleştirdiği ‘marka kasko’ işbirliklerine, bir yenisini daha ekledi. Marka bu kapsamda, dünyada olduğu gibi Türkiye pazarında da önemli bir marka olan Skoda ile işbirliğine imza atarak, ‘Skoda Kasko’yu müşterilerinin kullanımına sundu.

Araç sahiplerini birçok farklı riske karşı koruma altına alan Skoda Kasko; herhangi bir hasar durumunda Skoda yetkili servislerinde orijinal parça ile tamir garantisi veriyor.

Konu ile ilgili bilgi verenSompo Sigorta Özel Ürünler Direktörü Serdar Aybay, Skoda gibi değerli bir marka ile yapılan iş ortaklığından duydukları memnuniyeti dile getirerek; “Marka Kasko ürünleri, müşterilerin standart kaskolarda verilen teminatlara; ekstra avantajlarla ulaşmalarını sağlıyor ve bu nedenle de tüketiciler tarafından tercih ediliyor. Skoda sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda Skoda Kasko ürünümüzü geliştirmekten ve onlara hizmet vermekten dolayı sevinçliyiz” dedi.

Orijinal parça ile tamir

Aybay, “Skoda yetkili servislerinde yüzde 100 orijinal parça ve tamir garantisi sunan Skoda ürünümüz, ilk bir yıldaki çalınma veya pert hasarlarında anahtar teslim bedelinin tamamını da ödemeyi taahhüt ediyor. Ayrıca küçük hasarlarda kullanılabilecek küçük onarım hizmetleri, pert ve hırsızlık hasarlarında ikame araç hizmeti, anahtar ile araç çalınması hasarlarında herhangi bir muafiyet uygulanmaması ve kişisel eşya teminatı gibi avantajlar da sağlıyor” şeklinde konuştu.

 

Sompo yetkili sigorta acenteleri , Antalya Kepez Sigorta acenteleri ,Antalya Kepez Sigorta Acenteleri, Antalya Konyaaltı Sigorta Acenteleri, Antalya Döşemealtı Sigorta Acenteleri , Antalya Muratpaşa Sigorta Acenteleri, Antalya Sigorta Acenteleri,unver sigorta,Skoda Kasko,Sompo Sigorta,

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

https://t.me/UnverMurat