Hakkımızda

Ünver Sigorta olarak ; 2008 Yılından bu yana siz değerli müşterilerimize en doğru sigortacılık ürününe sahip olabilmeniz adına hizmet vermekteyiz .

2008-2010 yıllarında Tali acentelik olarak başladığımız sigortacılık sektöründe 2 yıl boyunca mesleğin duayenlerinden aldığım bilgiler ışığında ,2010 Yılında Hazine Müsteşarlığının onayı ile yetkilendirilmiş Acente olarak adım attık .

İlk olarak Axa Sigorta ile başladığımız iş hayatımıza , Mahallenizin sigortacısı kavramı ile samimi , her zaman müşteri odaklı çalışmalar yaptık . Sizlerle aramızda şehirler , Km’ler olsa da hep yanınızda olduğumuzu hissettirmeye çalıştık .

Bu süreçte sizlerin de desteği ile 2013 Yılında firmamızı Groupama Sigorta ile daha da güçlendirdik .

Axa ve Groupama sigorta ile 2015 yılına kadar yürüttüğümüz başarılı çalışmalara 2015 yazında AK Sigortada katılarak sizin ihtiyaçlarınıza yönelik firmalar ile çalışmalarımızı daha verimli hale getirdik.

2017 yılında Devlet Destekli Emeklilik sistemine giriş sağladık. AXA Emeklilik olarak yetki belgelerimizi tamamlayarak hem Elementer hem de hayat-emeklilik alanlarında hizmet anlayışımıza yeni bir bakış açısı getirmiş olduk .

2020 yılına geldiğimizde 13 Elementer firması , 1 Hayat Emeklilik firması ile siz değerli müşterilerimize geniş bir yelpazede , çok çeşitli fiyat opsiyonları ve içerik opsiyonları sunabilir olduk .

Bugün 5.000 üzerinde bireysel ve tüzel müşteri bağlantısı ile hep beraber geniş bir aile olduk .

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

https://t.me/UnverMurat